Steella Hızlı Çamaşır Kurutucu

 
sponsorlu bağlantılar

Stella Çamaşır KurutucuSteella Çamaşır Kurutucu Kullanıcı Yorumları sayfasında bu ürün ile ilgili görüşlerinizi dile getirebilirisniz. Stella Çamaşır Kurutma Makinesi ile ilgili neler düşündüğünüzü de kullanıcı şikayetleri ile paylaşmak istemez misiniz? Ürün ile ilgili bazı özellikler aşağıda verilmiştir. Yorumlarınızı aşağıdaki kısımdan paylaşabilirsiniz..

Ürün Özellikleri

[crosslist]

 • Cihazdaki statik kurutma sistemi sayesinde , normal kurutma metotlardan farklı olarak,çamaşırlarda sürtünme , kırıştırma ve her hangi bir zarar oluşturmaz.
 • Cihazdaki PTC kurutma sistemi ; mevcut sistemlerden farklı olarak cihazda elektrik kaçağını önleyici ve otomatik devre kesicileri sayesinde gerekli emniyeti sağlar.
 • Kirlenmeyi önleme ;çamaşırlar kapalı bir ortamda yüksek ısıda kuruttuğu için toz,böcek ve mikroplardan uzak,sağlıklı bir sistemle kirlenmeyi önleyerek kurutma işlemi yapılır.
 • Çok amaçlı bir üründür.Çamaşır Kurutma ve Oda ısıtma.
 • Enerji Tasarrufu : Benzer ürünlere oranla %35 enerji tasarrufu sağlar.
 • Yüksek performans :1-3 saat arasında elbiselerinizi kurutur.
 • Kolay taşınabilir:Küçük hafif ve katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir ve tüm seyahatleriniz için uygundur

[/crosslist]

 

Benzer Şikayetler:


Yazar:
 
Steella Hızlı Çamaşır Kurutucu

Etiketler

, ,

Benzer yazılar

 
 

2 yorum yapılmış

 1. Gülşen Yıldırım diyor ki:

  Yakın zamanda ürünü aldım fakat hiç memnun kalmadım. Boşu boşuna evde yer tutuyor. Toplayıp kutusuna koydum. Verdiğim paraya yazık.

 2. nagihan şengezer diyor ki:

  gülşen yıldırım neden memnun kalmadın? fazla elektrik mi yakıyor , kurutmuyor mu? bende almayı çok istiyorum.. kafamı karıştırdın.. :S

 
 

Siz de bir yorum ekleyiniz..