Steella Hızlı Çamaşır Kurutucu

Stella Çamaşır KurutucuSteella Çamaşır Kurutucu Kullanıcı Yorumları sayfasında bu ürün ile ilgili görüşlerinizi dile getirebilirisniz. Stella Çamaşır Kurutma Makinesi ile ilgili neler düşündüğünüzü de kullanıcı şikayetleri ile paylaşmak istemez misiniz? Ürün ile ilgili bazı özellikler aşağıda verilmiştir. Yorumlarınızı aşağıdaki kısımdan paylaşabilirsiniz..

Ürün Özellikleri

[crosslist]

 • Cihazdaki statik kurutma sistemi sayesinde , normal kurutma metotlardan farklı olarak,çamaşırlarda sürtünme , kırıştırma ve her hangi bir zarar oluşturmaz.
 • Cihazdaki PTC kurutma sistemi ; mevcut sistemlerden farklı olarak cihazda elektrik kaçağını önleyici ve otomatik devre kesicileri sayesinde gerekli emniyeti sağlar.
 • Kirlenmeyi önleme ;çamaşırlar kapalı bir ortamda yüksek ısıda kuruttuğu için toz,böcek ve mikroplardan uzak,sağlıklı bir sistemle kirlenmeyi önleyerek kurutma işlemi yapılır.
 • Çok amaçlı bir üründür.Çamaşır Kurutma ve Oda ısıtma.
 • Enerji Tasarrufu : Benzer ürünlere oranla %35 enerji tasarrufu sağlar.
 • Yüksek performans :1-3 saat arasında elbiselerinizi kurutur.
 • Kolay taşınabilir:Küçük hafif ve katlanabilir özelliği ile kolayca taşınabilir ve tüm seyahatleriniz için uygundur

[/crosslist]

 

2 Comments

 1. Gülşen Yıldırım

  15 Şubat 2013 at 12:45

  Yakın zamanda ürünü aldım fakat hiç memnun kalmadım. Boşu boşuna evde yer tutuyor. Toplayıp kutusuna koydum. Verdiğim paraya yazık.

 2. nagihan şengezer

  05 Mart 2013 at 21:38

  gülşen yıldırım neden memnun kalmadın? fazla elektrik mi yakıyor , kurutmuyor mu? bende almayı çok istiyorum.. kafamı karıştırdın.. :S

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>