Scorr Jel Krem Yorumları ve Şikayetleri

Scorr Jel Krem Kullanıcı Şikayetleri – Scorr Jel Krem Şikayet Kutusu sayfasına hoşgeldiniz. Bu başlık altında ürünler hakkındaki görüşlerinizi dile getirebilirsiniz..

Scorr Jel Krem Özellikleri:

Glukozamin ve kondroitin vücudumuzdaki bağ dokusunun iki temel yapıtaşı olup eklemlerimizin vazgeçilmez elemanlarıdır. Bu iki molekül osteoartrit’in olumsuz etkilerini azaltmakta ve kıkırdak yapısını güçlendirmektedir. Glukozamin eklemlerdeki en önemli fizyolojik fonksiyonu kıkırdak bileşiklerinin oluşumunu ve kıkırdağa kükürt girişini sağlamaktır. Sonuç olarak kıkırdağın sadece oluşumunda değil beslenmesinde de önemli bir rol oynar. Kondroitinin osteoartritin semptomlarının azaltıcı, ilerleyişini yavaşlatıcı veya tersine çevirici etkisi vardır.

Scorr Jel Krem İçeriği:

Glukozamin Sülfat 1500 mg, Kondroitin Sülfat 1200 mg, Zencefil Yağı, Lavanta Yağı, Rezene Yağı, Ceviz Yağı, Nane Yağı, Okaliptus Yağı, Portakal Yağı, Exp.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>