Pembe Panjur Üyelik Silme İşlemi Nasıl Yapılır? Pembe Panjur Üyelik İptali Nasıl Yapılır, üyeliğimi iptal etmek istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz.. Bu nedenle bu başlığı sizin hizmetinize sunmak istedik..

PembePanjur.Com sitesine üye oldunuz ama üyeliğinizi iptal mi etmek istiyorsunuz? Pembe Panjur’da istediğiniz düzeyde bir arkadaşlık ortamı bulamadınız mı? Veya çok güzel bir arkadaşlık ortamında kendinize bir eş, bir hayat arkadaşı mı buldunuz? Bunlardan sonra yapmak istediğiniz şey üyeliğinizi iptal etmek ise çözüm çok basit..

Pembepanjur üyelik iptali için bilgi@pembepanjur.com adresine üyelik iptali için mail atarak üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

“Üyelik iptali için bilgi@pembepanjur.com adresine mesaj gönderebilir veya 0212 570 69 11 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.”

“Üye, sitenin bilgi@pembepanjur.com adresine “iptal talebi” başlıklı mesaj atarak üyeliğini iptal ettirebilir. İptal edilen üyeliğe dair bazı kayıtlar (mesajlar, profilde verilen bilgiler vb.) güvenlik amacıyla 1 ay (30 gün) süreyle sitenin veritabanında tutulur. Bu sürenin sonunda iptal edilen üyeliğe ilişkin tüm kayıtlar veritabanından silinir. ”

Ayrıca bu başlık altında pembe panjur arkadaşlık ve evlilik sitesi hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.. Yorum yazmak için buraya tıklayın..

Benzer Şikayetler:

175 Comments

 1. TUĞÇE BOZKURT says:

  İPTALİNİ İSTYORUM

 2. TUĞÇE BOZKURT says:

  HEMEN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM

 3. leyla mal says:

  duygularımla oynadılar hatta görüşmeye gelmediler üyeligimi hemen silin teşekürler

 4. leyla mal says:

  üyeligim silin dünden beri yazıyorum silinmemiş hala

 5. gülçin says:

  Aradığım insanı buldum uyeligimin iptalini istiyorum

 6. gülçin duman says:

  üyelik iptalimi istiyorum aradığım insanı sosyal çevremde buldum

 7. çok fazla rahatsız edildim. bu nedenle üyeliğimin silinmesini istiyorum. e mail gönderdim . sizden çok rica ediyorum.ltfn silin. tşkr ederim. saygılarımla

 8. ipek sana katılıyorum

 9. lütfen silinsin

 10. şikayetçiyim üyeliym sılınsn

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>