Pembe Panjur Üyelik Silme İşlemi Nasıl Yapılır? Pembe Panjur Üyelik İptali Nasıl Yapılır, üyeliğimi iptal etmek istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz.. Bu nedenle bu başlığı sizin hizmetinize sunmak istedik..

PembePanjur.Com sitesine üye oldunuz ama üyeliğinizi iptal mi etmek istiyorsunuz? Pembe Panjur’da istediğiniz düzeyde bir arkadaşlık ortamı bulamadınız mı? Veya çok güzel bir arkadaşlık ortamında kendinize bir eş, bir hayat arkadaşı mı buldunuz? Bunlardan sonra yapmak istediğiniz şey üyeliğinizi iptal etmek ise çözüm çok basit..

Pembepanjur üyelik iptali için bilgi@pembepanjur.com adresine üyelik iptali için mail atarak üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

“Üyelik iptali için bilgi@pembepanjur.com adresine mesaj gönderebilir veya 0212 570 69 11 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.”

“Üye, sitenin bilgi@pembepanjur.com adresine “iptal talebi” başlıklı mesaj atarak üyeliğini iptal ettirebilir. İptal edilen üyeliğe dair bazı kayıtlar (mesajlar, profilde verilen bilgiler vb.) güvenlik amacıyla 1 ay (30 gün) süreyle sitenin veritabanında tutulur. Bu sürenin sonunda iptal edilen üyeliğe ilişkin tüm kayıtlar veritabanından silinir. ”

Ayrıca bu başlık altında pembe panjur arkadaşlık ve evlilik sitesi hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.. Yorum yazmak için buraya tıklayın..

Benzer Şikayetler:

498 Comments

 1. aslan parcası says:

  üyeliğinin iptalini istiyorum

 2. eylulturkan33@gmail.com says:

  iptalını istıyrm

 3. ben 3 aylık için girdim ve k.karımdan 39 lira geçtim. şimdi bana sormadan 3 aylık daha kesmişsiniz. yetmedi 8 şubat 2015 de de 3 aylık ücret daha kesileceği yazıyor. bu ne anlama keliyor bana sormdan durmadan 3 aylık mı keseceksiniz. ben k,kartımla 3 aylık için girdim. acil yanıt verin yoksa bursa barosu avukatlarında zeki….ile görüştüm hakkınızda savcılığa suç duyurusunda bukunacam eğer paramı geri iade eder ve 8 şubatta kesileceğini iptal ederseniz bir şey yok yoksa pazartesi baş vurur yapıyorum. saygılarımnla.

 4. zekiyesayar says:

  üyelimin iptalinı istıyorum

 5. aradağimi bulamadım

 6. pembe panjurda uyeyim ve iptal edildi nedeni bilmek isterim bir yalnışım olmadı

 7. iki tarafta dinlemeden ve kontrol etmeden nasıl uyelimi iptal ediyörsunuz bu nasıl bir site ozaman
  .

 8. uyeliğimi acilen iptal ediniz

 9. birsen uysal says:

  iptalini istiyorum

 10. Arayışımdan vaz geçtim iptal istiyorum

 11. İstemiyorum iptali istiyorum

 12. Niye iptal etmiyorsunuz manyak kişi ler dolu

 13. 1986710 says:

  wertyuıopğü

 14. 1986710 says:

  artık ıstemıyorum

 15. Kasımpatı65 says:

  üyeliğimi acilen iptal edermisiniz ,,, yoksa hukuki işlemlere başvuracağım . .

 16. Kasımpatı65 says:

  ACİLEN ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ RİCA EDİYORUM …
  HERKES AYNI DURUMDAN ŞİKAYETÇİ … YOKSA HUKUKİ İŞLEMLERE TOPLUCA BAŞVURACAĞIZ . .
  SİTENİZ TAMAMEN KAPANACAKTIR . . TELEFONLARINIZI AÇMIYORSUNUZ,, YARDIM BÖLÜMÜNDE ” SİTE İPTALİ ” YAPAMIYORUZ. .

 17. Kasımpatı65 says:

  ACİL ÜYE İPTALİNİ İSTİYORUM. OKEY.

 18. şiptarelf says:

  burayı güvenli bulmuyorum üyeliğimin iptalini istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>