Avea Bim BimCell Şikayet Kutusu

Bim‘de satılan BimCell GSM Operatörü için şikayet kutusu başlığı altında bimcell şikayetleri paylaşılmaktadır. Bimcell‘in ne olduğunu bir önceki başlığımızda dile getirmiştik. Bu defa da bu başlık altında BimCell ile ilgili yorumları paylaşabilmeniz için ilgili başlığı aktif etmiş bulunuyoruz. Siz de BimCell hakkındaki görüşlerinizi dile getirmek istiyorsanız burayı kullanabilirsiniz..

Değerli kullanıcı yorumları misafirlerimiz bu başlık altında Bimcell Şikayetleri ve Önerileri paylaşılmaktadır. Lütfen sağlıklı bir yorum ortamı için tarafsız yorumlar paylaşmaya özen gösteriniz..

Aşağıdaki yorum formunu kullanarak bimcell hakkında neler düşündüğünüzü bizimle paylaşabilirsiniz.. Ayrıca Bimcell Nedir diye soracak olursanız eğer Bimcell Nedir başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz..

7 Comments

 1. ADNAN GENÇAY

  06 Haziran 2012 at 19:57

  0544 260 30 70 numaralı hattımı bimcelle geçirdim.20 tl hediye geldi.sonra eşimin 05439361240 numaralı hattınıda geçiş yaptık bimcelle.fakat hediye gelmedi.sorduk herkese gelmez dediler.böyle saçma bir şey varmı.hediyemizin talebini rica ediyorum.aksi takdirde herkeside uyarmayı ihmal etmicem.

 2. salise

  05 Temmuz 2012 at 00:01

  bimcelde hediye diye bir şey yok hat aktif olması için içerisinde 1 lira var onunla birini arayıp o kişininde açması gerekir.onun dışında kendiniz kontör alıyorsunuz personel olarak bana böyle bişeyden bahsedilmedi ki yokta zaten sizede böyle bi hediye kontör gelmemiştir.

 3. Burak Erdem

  20 Temmuz 2012 at 20:31

  Evet İlk Açıldığı 15 Günlük Kısımda nolmalde 20tl hediye (1 aylık) veriyorlardı

  Ayrıca Bim Personelleri 20 tl üzerine 500 dk hediye alıyorlardı

 4. yakup gözübüyük

  25 Ocak 2013 at 09:25

  4 gün önce geçtim bu hatta ama henüz açılmadı demekki müşterim memnuniyeti yok ilgilenme de yok boş verin açılırsa kullanırım açılmazsa vodefone taşıyıcam

 5. A.eker

  03 Kasım 2013 at 18:12

  Bimcell hattımdan mesaj gelince kontör eksiliyor

 6. bayramdeliaslan

  29 Mart 2014 at 12:57

  Şikayetgiyim cünkü 30 tele yükledik 1 günde bitti aradım bilmiyorlar. Sisteme yandı mamış

 7. Cem Taşkın

  15 Haziran 2014 at 20:51

  Zamanında Bimcell’e geçmiştim çünkü tarifeleri çok iyiydi. Fakat şimdi Bimcell bize geçiyor gibi gelmeye başladı çünkü benden habersiz normal tarifeden internetime uzaktan erişim; indirme başlatıyor. Bağlantı yöneticisinden bağlantıyı defalarca kesmeme rağmen 2 dakika sonra yeniden indirme başlatıyor. Ne indirdiğini de bilmiyorum. Tek bildiğim şey dünden beri tam 10 liramın çalındığı. Bu virüs değil. Neden değil çünkü bizim aileden 5 kişi bimcelli ve hepsi de benzeri durumdan şikayetçi. Ayrıca forumlarda da aynı konudan muzdarip birçok vatandaş mevcut. Eğer kasıtlı yapılıyorsa ki ben bir öğrenciyim, hakkım son kuruşuna kadar haram olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>